1971'den beri en çok başarısız olunan fırlatma

Admin

Administrator
Staff member
yetenekleri ile uzaya yerleştirmişler geçtiğimiz yıl içerisinde Yani bizim bu alanda çok da aslında gerek kalmadan bir yerlere gelmemiz lazım O yüzden hani biraz daha olmasın ama Sanayi ile de hiç biri olarak düşünebilir tek bu konuyu tamam sivil anlamda kullanımı da çok fazla var Bir yandan işte iptal edilsin asker iyi uydu yerleştirmesi akır bir aşamayı falan gösterir de ikinci aşamayı göster uzayda ne yapıyorsun Yani bu işler şakaya gelir şeyler ya o yüzden diyorum savunma sanayinde bu aralar işte İnşallah önümüzdeki günlerde

Uzay Kuvvetleri gardiyanlar diyoruz Evet var ya Bulut kendi dinamikleriyle çevirebilecek para kazanan bir firma yani her yerde bir hala ağrıyor falan da kendi kendini dinlemek bir şekilde döndürebilecek ekonomiyi de kuruyorlar devletlerin istemesi ile bu bir yere kadar sen bunu ekonomik altyapısında sorabilirsen o zaman zaten istemiş diyor ya hep böyle durumlarda kontrolörleri geliyor şimdi şöyle bir şey Ben düşünüyorum kendi fırlatmadan ve bunu sen düşman olabilecek birlikte tarafından gönderiyorsun şimdi Adam buna bakıp bunu

gönderirken havada patlatabilirim de sana onun tazminatını ödeyip seni 5 yıl 6 yıl geriye gönderebilir tekrar bir projede yani sadece elinden parasız senin teknolojinin hiçbir zaman uzaya göndermemiş olur yani bu O yüzden kendimizi geliştiririz maliyeti mi oldu Elimizde bu imkanın olması gerekiyor bir süre sonra Çünkü savaştığın insanlar şey değil yani bunları boşuna bir üstatları ama güvenemezsin yani adam senin bacak bu konunun dışına gidecek bir teknoloji var dedikten sonra biz niye kendi uygulamayı falan bahsetmiyorum sende

protokolünü oluşturur niye kullanılacaktır altyapı ortaya çıkaramıyor Bunların hepsi aslında aynı kapıya çıkıyor Yüksek Teknoloji öğretmemiz lazım Türkiye'nin ekonomik sıkıntıların da şeyi burada anahtarı burada devletle miktar gördü bunu çok gençsiniz topumuz var Bunları eğitip doğru yönlendirebilir seksi bir 10 yıl içerisinde Fatih ciddi yerlere gelebilirsin Ama bunun için de belli şeylerde yerine getirmemiz lazım Ben yorumunu gördüm Neye gülüyorsun inşallah Sen duygularını gene kendi full atabilecek altta devletten biri Aslında Japonlar