başladım Celal Doğan Kaya maç sonu destek

Admin

Administrator
Staff member
grubuna gelmiş Teşekkür ederiz Siz de destek olmak isterseniz aşağıdaki kata butonundan destek olabilirsiniz diyelim ve uzay haberlerine geçelim abi Turkcell ve hemen ardından da Başbakan şimdi geçen hafta Cevdet de konuşuyorduk işte yayından hemen sonra fırlatılacak falan dedi ama sonu var ertelendi ayın 7'si Ne kaldı 3 gün sonraya kaldı Başarılı bir şekilde fırlatıldı havale Falcon 9 artık bayağı kendini ispatladı Hatta bize bizim uydu gönderen kalsın 9'un 1. aşaması 5 sefer iyiymiş Burada da birazdan sıradaki haberle bandrol Şimdiden

söyleyeyim 19'un Sadece bu fırlatma şey 1. aşaması bağ Avrupa'nın toplam yaptığı dualardan daha fazla sefer yapmış yani 5 tane tekli taneli karşılayabilir adamlar maliyetleri O yüzden ciddi anlamda indire biliyorlar Tabii ki hani iletişim uydusu 42 dereceye alışmıştık bu sefer 31 miydi otur muydu öyle pek Alışık olmadığımız bir yere fırlatın da ama Türksat 5 de hemen önümüzdeki günlerde aylarda fırlatılacak bu 5 ayda Birkaç ay sonra besni'de satılık kesin zamanı belli değil o görebildiğimiz 42 derece ile oturacak herhalde onun biraz daha

iletişim kapasitesi gelişmiş olacak bundan yani televizyon yayınlarım ben biliyorum onun dışında pek olmuyor altını diğer haberleri geçer işte Cumhurbaşkanı'nın açıkladığı yaptığı açıklamalarda 5 beden bahsediyor birkaç ay sonunda tur atacağız 2011'de fırlattın kendi Yakınız olan rahat gözlem uydusu hala çalışıyor 3 yıllık tasarım Emre olmasına rağmen bu bizim belli bir aşamaya geldiğini gösteriyor Aslında 2022 yılında 6-a gerek kendi tasarımımız ve belli bir tarlada kendi üretimimiz ne kadar olduğunu bilmiyorum herhalde yüzde yüzü değildir

Bazı kritik parçaları dışarı alıyorum drama tasarımımızı kendinizin olması önemli bir şey gene dedikleri yer gözlem uydusu O da önümüzdeki yıl fırlatılacak 2020/1 2030 milli uzay programımız açıklanacak bir aslan uzun zamandır Beklediğiniz Türkiye uzay Ajansı ne yapıyor hiç sesleri çıkmıyor dediğiniz bunun da önümüzdeki kısa bir zaman içinde diyor Herhalde 20 gün yani şubat ayının başı diye tahmin ediyorum ben Öyle bir karşı Twitter'da şey gördüm yani Önümüzdeki Birkaç yıl içerisinde 10 yıl içersinde Türkiye uzay