bizlere yeni olanaklar sunan geleceğin

Admin

Administrator
Staff member
makinalı ile tanışmamız sadece beş on sene arasında gerçekleşecek aslına bakarsanız makinaların bazı modelleri Tabii ki şu anda piyasa olabilir durumlar ama biz niye önemsiyoruz herkesin alabileceği fiyatlarla pazarda olacakları dönemi İşte bu da 5-10 seni arasında sürecek diye tam bilgisayar dünyasının geleceğindir bizleri nelerin beklediğini anlatmaya çalıştım Yoksa Türkçe okunuşuna göre bir Gerçi değişmiş de olabilir mesela bazen Türkçe okunuşuna göre gelir diyor mesela ama sonra kendi dilindeki okunuşuna göre şeyini de

değiştirmiş olabilir oturuyorlar Benim müftü bilgim yok ama bence şey olması lazım ya sanki okunuşuna göre geliyor diye aklımda kalmış benim ben de arayayım uykudan bulursan revize ediyorlar başlatmış trafikte şey var ya direkt başlığı var bir de Geçelim mi yoksa telegramda değil ya WhatsApp'ta kalın kendinize macera aramayın yani espri bu sonuçta hayvan şeye güvenilmiyor Türkiye kurum oldu kesin eminim adım gibi Alır orada gram yok kendince sıkıntıları var Rus kökenli olması sonradan değişti falan diyorlar mı bence büyük

soru işaretleri işte her zaman hakkında söylediği herkese Şu an için en güvenilir buldu ve onların geliştirdi onun geliştiricisinin ortaya çıkardığı şifreleme protokolünü kullanıyor WhatsApp'ta hakkında WhatsApp'ın derdi iletişimde de hiç Facebook'a bilgi aktarılmasındaki yani şeyleri de görmüşsünüzdür 2016'dan beri Aslında bu bilgiler aktarıldı yani şimdi mi aklınız başınıza geldi diyor bir de Murat da bizim paylaşıyor adı Yani sen Instagram falan kullanıyorsun Facebook kullanıyorsun böyle yani WhatsApp'tan Niye o zaman biraz sürü

psikolojisi herkes elegramı ben kullanıyorum kullanmıyor muyuz kullanıyorum benim Çünkü hani gizli olarak oralardan bir şey yazışıyorum telegramda güzel gruplar var Bazen İşyerindeki müşteride hazır krem kullananlar oluyor orada iki gruplarda yazışmak gerekiyorsa o yüzden sara khan sordum kullanıyorum götürdüm orada kimse yok şu an öyle çıktı karşıma Bazı insanlar Listede var orada nasıl bilmiyorum onun ayarı falan mı var acaba ya olabilir Daha en güvenilir olan gerçekten doğru düzgün bir şeyler benim bir