Evrim geçirmiş Mutant verir yayıldığı çok daha

Admin

Administrator
Staff member
hızlı yayıldığı söyleniyor İngiltere'de falan bakkala çok kalkmıştır da yoğun bakımları dolmuş durumda alarm veriyorlar İnşallah bizim buralarda da gelmemiştir kontrol edilmesi çok zor ama Bilmiyorum Henüz daha falan yazmış bir şey göremedik aşıların etkinliği ile ilgili Türkiye'de soyu açıklamıştı geçtiğimiz hafta içerisinde hem Brezilya hemen döneriz yer sayılarını açıkladılar 178 de galiba Brezilya'nın orada böyle biraz kafalarda soru işareti oldu Endonezya'nın da çok yüksek değil gerçi oradaki örnek sayısı da çok az 1300 kişi üzerinde yapma

öyle galiba Biz 7000 kişi üzerinde açıkladığımız da biz de o zamanlar 1400 1700 öyle bir sayı daydı ama bizim İşlerimiz daha devam ediyor Onu da şöyle bir ayrıntı var tam bilmiyorum yanlış olabilir o yüzden önümüzdeki günlerde ayrıntılarını öğrenebilir Sem paylaşırım şey söyler 178 doğruluk orada bizimkilere göre biraz farklı açıklamışlar hasta olanlar 222k hasta olmuş 10 bine yakın kişi üzerinde şey grubunda 60'a da açılan anlar grubunda şeyde %100 diyorlar yalnız geçirmek çıkmış herhangi bir vermemişler gibi anladım ben Aldanmayın

zaman niye olmuş olabilir diyorlar oradaki oranlar Bizde o kadar bile çıkmadı Hatırlarsan Evet şimdi bu olduğun zaman senin vücudun ne kadar bağışıklık üreteceğini yaşa göre değişiyor olabilir ya da olabilir diyorlar öğrenmek lazım Öyle çıkarıyorlar iki satır altında %100 yazıyor oğlum niye görmüyorlar diye söylemişler Yani seni oradan belki kurtarmıyor ama çok çok hafif geçirmenizi sağlıyor Dolayısıyla başarısızdır Sen de zaten Dünya Sağlık Örgütünün standartlarında da bu işte üçüncü grup 2 grup falan gibi bunların farklı

raporlama ve şeyleri varmış kategorileri varmış ona dikkat etmek lazım bakalım bize de yani herhalde sayıları atıyorduk gideriz diye gelir çalışmaları ile ilgili o zaman bakarız tekrardan bu konulara döner şey çok atmazsan bile hafif atmam çok ciddi bir avantaj yani bunda ölüm olan aynen öyle Çevrenizde Allah'a şükür Ama sonra ne oldu geride Ne kaldı bilemiyoruz işte bir araştırma yapılmış Çin'de Gerçi Onun da katılımcı sayısı çok azdı ama hani dikkat edin ben bu Haberi aldım özellik Beni Bana bir şey olmaz ya atlattım demeyin 6 ay boyunca 6 ay