falan doldu şeylerin ortalamasından herhalde

Admin

Administrator
Staff member
Hasta olanların olsun olmasın da 1'de 76 Tusem sonları göstermeye gerçekten sonlar dedikleri de şey Aslında yorgun ağrıları belirli miktar yani orada Aslında biraz şey de düşündüm ben acaba Hani Kandili'nin genel böyle içeri tıkılıp kalmanın verdiği bir hani böyle depresif bir şey de var durumda var acaba O yüzden etkisi olabilir mi çok ağır nefes alamama nefes darlığı vesaire gibi sert onlardan bahsetmiyoruz burada Kayseri ve yorgunluk belki birazcık hareket ettiğin zaman nefes darlığı çekmek falan gibi yüzde yetmiş altı az bir sayı değil bunlar

sana hastanede tedavi gören Hadi hadi patlatanlar değil asla ifade tedavi görenler arasında bir de 76 şeyleri vermiş dikkat etmek lazım artık alıştık Zaten uzun zamandır maske temizliğe önlemleri Hadi bakalım bir lafı var biraz dalga geçiyor Çok etkili bir silah var o da yakalanmamak herkes bunu paylaşıyor Ama bu dikkat etmek lazım bu işte bir iş ama işte sorun değil alışmada 94 hastayı incelemişler kan antikor seviyeli Dilara kalır bunların %50 iki buçuğunda nötralize edici antikor seviyeleri daha düşük Bu da şimdi yani koroner İle bağlantılı

bir gene olabilir Ama tabi dediğimiz gibi hani ayrıntı bennet yok şu an benim dediğim gibi sadece 6 ay geçti ve biraz da şey sorularak yapılan bir sesler var aslında İşin olmasa da direkt böyle uzun süreli farklı testler yok ama işte bu kanda yattı Ben de 94 hafta da öyle bir inceleme olmuş ona da haber eklemiş olalı değil söyleyeyim ben söylemişlerdi bahsettik çoktan geldi benim gördüm 15 Türkiye'ye getirilenler olmuş burada u yaygınlaşırsa İnşallah bunlar olmadan kendi aşımızı da geliştirerek biraz daha hiçbir şey var aşı bulmakta

zorlanıyor İngiltere Hollanda da bu yönden haberler okudum ben Ayşe bulmakta insanlara zorla nacaklar çöküyor iki doz lazım deposu iki katı kadar milyonlarca Ayşe erken düşünmüyorum şu an her tarzda Geçen hafta orada şeyden bahsetmişsiniz hani belki de facto başı yapılıp daha çok insan aşılanması gibi faktörlerden de bahsediyorum düşük olsa bile etkisi en üst karar verilmedi herhalde Bizde Bizde arayı biraz atacaklar işte 28 günde 2 dolgu yapacaklar onun daha faydalı olacağını düşünüyorum Bakalım göreceğiz Evet şeyden