firmayla ilişkili değil sistemi açık kaynaklı O da

Admin

Administrator
Staff member
önemli zaten ekranın şifreleme sistemi açık kaynaklı olmadığı söyleniyor nasıl güveneceğiz nasıl bileceğiz canım annem bile aradı bana sordu böyle böyle oradaki bilgileri ruhsal ile geçerse ne olacak bu dava yanlış bir şeyler ne kadar önemli çok önemli bir şey yazıyorsan daha da kendi kendi ayağını soruyorsun gidiyor gitmesi açıklaması geldi Cumhurbaşkanı açıklama yaptı işte biz de artık iletişimimiz de gelen kullanacağız Biz kullanacağız diye Ona şimdiye kadar niye kullanmadığınız WhatsApp üzerinden yazışıyor çok kritik şeyleri

herhalde yazmıyorlar bizim programın senin dışında biraz Aslı bir klip bölümünde gene konuşuruz dinleme gel istersen başladı yavaşlar saatini zaten geldi kalabalıksa toplandı o zaman instayı verelim bağlantınızda iyi zamana kadar devam ederim sana Garip demiyorum yani İlk başlarda Hatırlarsan böyle onlar 20'ler 30'dan 50'ye çıktı ya falan filan diyorduk şimdi yüzlerden işlerden bahsediyorum hiç Al bakalım hadi Herkes her şeyi bekliyor şu anda aktif vurmaya başlamasını ve açıklanacağı dönemi bekliyor O biraz daha gecikecek gibi

görünüyor aşılamaya başlanacak Mısır Cumhurbaşkanı akşamüstü açıklama yaptı perşembe cuma başlanacak bir zaten tam aradığın sonunda gelmiş gibi 14 günlük süre inceleme süresi var diyorlardı ocağın ortasında bitiyor zaten bakalım bu perşembe cuma herhalde yaşlılardan orada biraz kimlerden başlanacak Takvim nasıl olacak falan onlar tek belli değil Sağlık Bakanı açıkladı da ben de görmedim Bilmiyorum gerçi o bakımdan biraz da insanların kafasında soru işaretleri var ilk gelen Tabii ki yeterli olmayacak devamı ne zaman

gelecek falan bu konularda imdi de biraz hafif gibi oldu hatta biraz O yüzden gecikmişti Hatırlarsan Dolayısıyla oranın kamuoyunda da şey problemi oluyor diyorlar Biz kendinize yetecek kadar üretemez Sen niye başka ülkelere satacağız falan gibi sorunlar oluyor bulaşık 10000000 bol gelmesi beklenir Ocak ayında o kadar gelemeyeceğini söylemiyor Belki gene 13 milyon falan bir açısı ile anlaşma yapıldığı söylendi benim ne zaman geleceğim belli değil yani biz Henüz daha birkaç ay daha boyunca maske böyle devam edeceğiz yandan