ye makinelerde görüyoruz yakın gelecekte

Admin

Administrator
Staff member
ucuzlayan sensör fiyatları ile beraber biyometrik veri girişinde özellikle yüz tanıma gülistanlar karne alacak ve tabletlerden bilgisayarlara kadar çok daha geniş bir alanda Zifiri Karanlık ters ışıkta daha iyi kusursuz çalışan üstten 10 fonksiyonlu kullanmaya başlayacağız Gelecekte her şeyin daha taşınabilir olacağını söylüyoruz Yani bugün bir dizüstü bilgisayarda ikinci ekran sesli asistanlar hızlı ekran kartları hızlı işlemcilerden bahsediyoruz Tabii ki taşınabilir cihazlarda ki en önemli konulardan bir tanesi de pil ömrü teknoloji ne güzel ki işlemciler ve

ekran kartları hızlanırken aynı zamanda onları daha düşük enerjiler çekecek halde bizlere sunabiliyor gelecek bir dizüstü bilgisayarlar oyun oyna atsalar daha iyi 5 saat 10 saat Suna bilecekler Yani en ağır yük altında dahaki bir günü tamamlaya bilen dizüstü bilgisayarlarda tanışıyor olacak bu nereden mi biliyorum Çünkü bugün bakın zenbook Pro Duo dan bahsediyorum sürekli olarak ama makine içerisinde intelin 6 çekirdekli Core i7 9750h işlemcisine Emine RTX 2060 ekran kartı eşlik ediyor bu makinada ofis ve çoklu ortam işlerinizi

görürken 4 Saatin üzerinde 1 kilometrede ediyorsunuz daha öncesinde böylesi donanımsal özelliklere sahip dizüstü bilgisayarları standart kullanım modunda kullanmaya çalıştığınızda Yarım saat 45 dakika arası bir tren ve elde ediyorsunuz ve buna ediyorduk gitgide teknoloji gelişiyor ve donanımsal olarak dolu makinalarda daha iyi daha uzun pil ömürlü ile karşılaşıyoruz piller daha küçük hazneleri sığdırılır biliyorlar işte gelecekteki makinalarda Özellikle 5 metre ve altındaki üretim süreçlerine geçildiğinde hem işlemciler AMD ekran kartları

daha düşük güç bildikleri için bizim makinalarda yanımıza şarj kablosunu almadan günlerimizi geçeriz biliyor olacağız E tabii ki bu makinelerin 5G bağlantı özelliklerine sahip olacaklarını sürekli olarak Ağa bağlı kalır sizi makine Uyku moduna geçirseniz daha ye e-posta alıp Göndermeye devam edebileceksiniz unutmayalım sürekli bağlı kaldığımız bir süreleriyle bizi bir gün boyunca en ağır işlerimize daha iyi yalnız bırakmayan ikinci ekranları belki 3 ekran larıyla bizlerin üretim kısmında işimizi kolaylaştıran iftar asistanları ile engellilere ve